Gigabyte RTX 2060 OC vs. Zotac Gaming RTX 2060 OC

Yigitceli

Hectopat
Merhabalar. Trendyol cüzdanımdaki para ile RTX 2060 alacağım ve 3600 TL param var cüzdanda şu anda. En fazla 400 daha ekleyebilmekteyim ve başlıktaki iki ekran kartı arasında kaldım. Duyduğum kadarıyla Gigabyte modelinde ısınma problemi var fakat videolarda Zotac'da ısınıyor gibi geldi. Trendyol cüzdanımda olduğu için başka siteden alışveriş yapamam. Bu iki ekran kartından hangisini önerirsiniz?

O fiyata Galax RTX 2060 Super alabilirsin soğutmasıda iyidir kendim kullanıyorum tavsiye ederim. İlla Gigabyte ya da Zotac diyorsan Zotac derim.

Zotac soğutma performansı daha iyi ama ikisi de boşta fanları dönüyor. Farklı modellerini al onu iyi araştır fanstop özelliği olsun Zotac'da yok o yüzden serin.

Gigabyte dan uzak durun, kronik ısınma sorunu var. Zotac almanı tavsiye ederim.
Boşta fanlar dönüyor ancak fiyata baktığımız zaman çok da önemli değil. Sinerji'de 3180 TL şuanda.

bi zararı yokta masa ustunde fılm ızlerken calısıyo ekran kartı dusun bıde oyun felan ındırısen dıger parcalardan ses gelmıyorsa sesı gelır onun takıntın yoksa al tabı
Şuan kullandığım kart R9 280x Tri-x OC. Oldukça ısınan bir kart olduğu için kaç yıldır fanlarından çıkan seslerden dolayı alıştım doğrusu. 😄

Geri
Yukarı