GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming vs. Eagle vs. RTX 3060 Eagle

Sorun çıkarır mı AMD tercih etsem? Ve i5 12400F almayı düşünüyorum bununla uyumlu olur mu sizce?
Toplama olur mu?

Öncelikle sistemlerin fiyatları kötü NVIDIA alacaksan gerekli özelleştirmeleri yaparak bunu al
21k ya RX6800'lu sistemler var üstte atılmış
AMD tercih ediliyor tabii ki ancak günümüzde ekran kartının oyun hariç kullanım alanlarında var ve NVIDIA bu alanlarda daha iyi siz oyun için alıyorsanız AMD alın
Ve bir de AMD de ufak hatalar var bu hatalar nadir çıkıyor ve çıksa bile çözmesi 5dakika sürüyor bazıları bu durumdan korkuyor.

Her şey için ullanacağım ama çoğunlukla oyun tarafında.

Render alma gibi bir şey için kullanacak mısınız?

Profesyonel edit gibi şeylerden bahsediyorsanız muhtemelen hayır.

Bu nasıl sizce?

Profesyonel edit gibi şeylerden bahsediyorsanız muhtemelen hayır.

O zaman AMD almanız daha mantıklı olur toplama sistem olur mu? 12400F ile toplayabiliriz.
Ve 12400F yerine 5600 daha mantıklı olur ama sizin tercihiniz oda.
O sistemde pahalı RX6800'li varken alınmaz ve PSU C4.

O zaman AMD almanız daha mantıklı olur toplama sistem olur mu? 12400F ile toplayabiliriz.
Ve 12400F yerine 5600 daha mantıklı olur ama sizin tercihiniz oda.
O sistemde pahalı RX6800'li varken alınmaz ve PSU C4.

Hocam bana bir sistem bulma şansınız var mıdır Max 21k bu arada PC'yi şu an almayacağım zaten bilgi sahibi olmak için bu konuyu açtım

Hocam bana bir sistem bulma şansınız var mıdır Max 21k bu arada PC'yi şu an almayacağım zaten bilgi sahibi olmak için bu konuyu açtım.

Şu an en mantıklı sistem bu PSU FSP yapmanız lazım
Siz alana kadar büyük ihtimalle piyasa değişir ve yeni sistemler çıkar.

Değişir muhtemelen ama heves ettiğimden şu an bile bununla ilgileniyorum
Bu sistem güzel duruyor umarım bu arada gençer Gaming güvenilir bir yer mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…