Gigabyte Sumo 700W PSU Kasa Ledleri çok güç harcar mı?

Hayır bende de var ve çok memnunum bence sende memnum kalırsın. Ledler fazla elektrik harcamaz zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasa gayet iyi bir kasa. İstersen fanlar'ın ledleri kapatabiliyorsun. Yani ledleri kapatmak için bir tuş var. Üzerinde gereğinden fazla fan var ve sessiz çalışıyor kasa. Kablo yönetimi çok güzel. Üzerinde iki tane usb 3.o ve iki tanede usb 2.0 girişi var. Ek olarak kart okuyucusu var. Üzerinde 4 tane fan kontrol yeri var. Bu arada xigmatek ile gigabyte karşılaştırılamaz bile. Ben gözümle gördüm. Üst taraftaki giriş çıkışların koruma kapağı var. arka eksoz fan hariç her yerinde toz filtresi var. Tüm filtreleri kasayı açmadan çıkara biliyorsun. Üst tarafta olan disk yeri çıkıp takılabiliyor. Bu disk yeri çıkmadan 31 çıkınca 46 cm ekran kartı boşluğu var. 0,8 mm malzemeden üzetilmiş sağlam bir kasa. İçinde gelen 6 tane fan dışında 3 tane daha fan takılacak yer var. Her yerinde kablosuz montaj var. Ekran kartının takıldığı yerler 400r kasasındaki gibi vidalı ama gerisi vidasız montaj. Montaj çok kolay. Ben bu kasayı öneririm. Elektrikte sorun olmaz. Her fan başına 1 watt olarak düşünebilirsin. Çok takarsan tuşa bas ledleri kapat.

Bu arada Güç kaynağında 14 cm fan var. Yani sessiz çalışıyor. 648 watt güç verebiliyor. Merak edersen içinde gelen güç kaynağı cougar cmx 700 watt modeli.
cougar_cmx_label.jpg

Hani elektrik yakma acısından dedim hocam, inşallah faturayı kabartmaz 80 plus. Bunun için mı kardel az yaksın harcasın diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı