Başarılı Kurulum Gigabyte Z87X-OC + Gigabyte GTX770-OC - Mavericks

Bilgisayar toplamadan önce araştırmamı yapıp gittim destekli parçalara tonyden baktım.

• GigaByte Z87X-OC Anakart
  • GigaByte Nvidia 2GB 770-OC Ekran kartı
  • Samsung EVO 840 120 GB SSD
  • 16 GB Kingston RAM

DVD/BD koymadım açıkçası ellerinde gerekli parçalar kalmadığından dolayı OC modelleri aldım.

10.9.1 RAW USB imajını Win32 ile yazdım (daha önceden çok denediğim oldu başka türleri) hemen boot etti usb'den. Kurulumu bitirdim yine Tonynin sitesinden MultiBeast Mavericks Edition indirdim ve donanımıma uygun seçenekleri seçtim. Late 2013 iMac 27" olarak tanıdı. Boş ram slotlarını bile görebiliyorum :).

Şimdi tek sorunum pencereleri boyutlandırırken ve mouse hareket ederken akıcı bir şekilde olmuyor her zaman biraz sinir bozuyor ama ben sistem özelliklerinde yanlış bir şey göremedim. Şu sorunu da çözersem tek işletim sistemim olacak. Bu arada kablosuz mouse ama pilini sıfırıyla değiştirdim windowsta denedim sıkıntı çıkarmadı...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı