Girdiğim internet sitesi hangi bilgilerimi alır?

Fatih684

Centipat
Bir site bonus vermekte ve bu bonustan elde ettğin karı ya da tokenleri çekmeye izin vermekte.
İlk üyeliğimde bonusu alıp elde ettiğim çekebildim. Fakat farklı mail adresleiyle birden çok hesap açıp kar çekme emri girdiğimde “çoklu üyelik” gerekçesiyle hesaplarımı donduruyor.

Sorum şu, siteye mail ile üyelik yaparken, site hangi bilgilerimi alıyor.

VPN ile IP değiştirme, Useragent, Mac adres değiştirme, bilgisayar formatlama gibi işlemler yapıyorum ama henüz bulamadığımı bir bilgimi daha görebiliyorlar sanırım.

Bu konuda yardım ederseniz çok seviniriz, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tor Browser ile deneyin, ayarlarından en sıkı gizlilik seçeneğini seçin. Kurtuluşları yok, zamanında kullanmıştım.

konuyu okudum ama alana yabancı olduğum için net anlayamadım. Biraz açıklayabilir misiniz ?
Değiştiremediğin statik IP'ni çekiyorlar.
evdeki internet bağlantılarında statik ip oluyor mu, benim bildiğim dinamik ip ler kullanılıyor.

Son düzenleme:
konuyu okudum ama alana yabancı olduğum için net anlayamadım. Biraz açıklayabilir misiniz ?

evdeki internet bağlantılarında statik ip oluyor mu, benim bildiğim dinamik ip ler kullanılıyor.
Bazen oluyor.

Google analitik ücretsiz bir hizmet ve chrome ile yaptığın için web sitesi sahibine, sen ip'de değiştirsen geçmişi de silsen senin kim olduğunu fişliyor.

Geri
Yukarı