Girdiğim site zararlı mı?

Darther

Centipat
Merhaba. Telefondan girdiğim bir internet sitesinde hiç bir şey yoktu(bem-beyazdı yani). Bende adblockeri kapatmadan önce virüstotalden baktım sitede virüs yok ama adblockeri açtığımda beni bir siteye attı. Sonra o sitede farklı bir siteye attı. Bende hemen o siteleri kapattım. Cihaz bir şey yüklenmedi ama yinede ne olur ne olmaz soruyorum. Bir şey olur mu?

Merhaba. Telefondan girdiğim bir internet sitesinde hiçbir şey yoktu(bem-beyazdı yani). Bende adblockeri kapatmadan önce VirusTotal'den baktım sitede virüs yok ama adblockeri açtığımda beni bir siteye attı. Sonra o sitede farklı bir siteye attı. Bende hemen o siteleri kapattım. Cihaz bir şey yüklenmedi ama yine de ne olur ne olmaz soruyorum. Bir şey olur mu?

Hocam, siteden bir şey indirmediyseniz bence bir şey olmaz.

Merhaba. Telefondan girdiğim bir internet sitesinde hiçbir şey yoktu(bem-beyazdı yani). Bende adblockeri kapatmadan önce VirusTotal'den baktım sitede virüs yok ama adblockeri açtığımda beni bir siteye attı. Sonra o sitede farklı bir siteye attı. Bende hemen o siteleri kapattım. Cihaz bir şey yüklenmedi ama yine de ne olur ne olmaz soruyorum. Bir şey olur mu?

Site bir şey yaptırmadıysa bir zararı olmamıştır size içinizi rahat telefonunuz emniyette tutun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı