Giriş segment mi orta segment mi daha mantıklı?

TmrTech

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Yaklaşık 7 yıldır giriş seviye bir telefon kullanıyorum. Artık son zamanlarda telefon beni çileden çıkarttı. Ailemle de konuşup giriş segment olmayan, güzel bir donanımı olan bir telefon almaya karar verdim. 4000TL kadar bir bütçe belirleyerek bu fiyat bandındaki telefonların incelemelerini vs. izledim ve Samsung Galaxy A52 de karar kıldım. Fakat şöyle bir şey takıldı aklıma. Acaba bu telefona bu kadar para verip 4-5 yıl kullanmak mı, yoksa yine giriş segment veya giriş segmentten biraz daha pahalı (Samsung A02, Redmi 9C vs.) bir telefon alıp 2 yıl kullanıp yenilemek mi mantıklı bilemedim. Sizce hangisi mantıklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar. Yaklaşık 7 yıldır giriş seviye bir telefon kullanıyorum. Artık son zamanlarda telefon beni çileden çıkarttı. Ailemle de konuşup giriş segment olmayan, güzel bir donanımı olan bir telefon almaya karar verdim. 4000TL kadar bir bütçe belirleyerek bu fiyat bandındaki telefonların incelemelerini vs. izledim ve Samsung Galaxy A52 de karar kıldım. Fakat şöyle bir şey takıldı aklıma. Acaba bu telefona bu kadar para verip 4-5 yıl kullanmak mı, yoksa yine giriş segment veya giriş segmentten biraz daha pahalı (Samsung A02, Redmi 9C vs.) Bir telefon alıp 2 yıl kullanıp yenilemek mi mantıklı bilemedim. Sizce hangisi mantıklıdır?

A52 alın 5 sene kullanırsınız.

Öncelikle selamlar. Yaklaşık 7 yıldır giriş seviye bir telefon kullanıyorum. Artık son zamanlarda telefon beni çileden çıkarttı. Ailemle de konuşup giriş segment olmayan, güzel bir donanımı olan bir telefon almaya karar verdim. 4000TL kadar bir bütçe belirleyerek bu fiyat bandındaki telefonların incelemelerini vs. izledim ve Samsung Galaxy A52 de karar kıldım. Fakat şöyle bir şey takıldı aklıma. Acaba bu telefona bu kadar para verip 4-5 yıl kullanmak mı, yoksa yine giriş segment veya giriş segmentten biraz daha pahalı (Samsung A02, Redmi 9C vs.) Bir telefon alıp 2 yıl kullanıp yenilemek mi mantıklı bilemedim. Sizce hangisi mantıklıdır?

Kesinlikle A52.

Yeni konular

Geri
Yukarı