Giriş Seviyesi Strateji Oyunları

Merhaba, tarzı fark etmez text tabanlı da olur. Şu oyunlara çok merakım var ancak bir süre detaylar da kaybolup bunalıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2005-2006 zamanlarında klansavaslari.net ismiyle oynadığım zamanlar harikaydı. O dönem hesabı 300 liraya sattıktan sonra bıraktım oynamayı. Gerçek zamanlı ve sağlam ittifak isteyen strateji oyunudur. Travian'ın atasıdır.

Bu da korsan gemi odaklı bir oyun. Gülleler, gemiler ve elit gemiler ile yapılan bir oyun. Bunda da hesabı 740 liraya satmıştım 2007'de 😂

İstersen bir bak. Güzel oyunlardır. Birazcık P2W tadı var ancak para vermeden de hepsinin üstesinden gelebilirsin.

Aman aman P2W F2P oyunlardan uzak durayım. Yine de teşekkür ederim :D
😂 😂

Şöyle söyleyeyim. klanlar.org'da pro versiyonuna para verdiğinizde 2'den fazla aynı anda bina inşa etme fırsatı falan oluyor ama yine de sırayla inşa ediyor. Köyleri yönetme vs. biraz daha rahat oluyor ama oyunun pratik yanlarını öğrenir ve telefona alarm kurarak inşa işlemlerini yaparsanız pro ile oynayanlardan farkınız kalmaz. Aşırı P2W tarzı değil yani.

Aynı şekilde, seafight'ta da Elit gemi ve gülle imkanları veriliyor para ile. Ben onların hepsini elle kasmıştım. 9 elit gemi vardı ama yapana kadar canım çıktı. Denizde elmas topluyordum sürekli. Bir de savaşan gemilere yakın durup dip canla kalan gemiye KS atıp kaçıyordum bizim ittifağa 😅 Öyle öyle son vuruşlardan gelen altınlarla ve elmaslarla kasmıştım hesabı.

Çok boş zamanınız varsa güzel, kaliteli oyunlardır🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı