Giriş yapılamayan Instagram hesabına nasıl girilir?

Shemubufolack

Hectopat
Yer
Uzay
Daha fazla  
Meslek
İmposter
Ben telefonu yere dusurdum. Bataryası yerinden cıkmıs tekrardan taktımda Instagram hesabımdan cıkıldıgını fark ettim. Bende Instagram hesabımı olustururken sifresini kaydetmeyi unuttum ve olan şey ise Google'la girmeye calıştıgımda eski hesabıma aktardı ve o hesaba giremiyorum girmem lazım özel sebeplerden. Ne yapabilirim bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben telefonu yere dusurdum. Bataryası yerinden cıkmıs tekrardan taktımda Instagram hesabımdan cıkıldıgını fark ettim. Bende Instagram hesabımı olustururken sifresini kaydetmeyi unuttum ve olan şey ise Google'la girmeye calıştıgımda eski hesabıma aktardı ve o hesaba giremiyorum girmem lazım özel sebeplerden. Ne yapabilirim bir yolu var mı?
Google ile denediysen yüksek ihtimal @gmail.com yerine başka bi mailledir hesabın. Telefon no doğrulaması yok mu? Şu form ve şu formdan deneyebilirsin bir şansını, VPN ile Almanya'ya bağlanıp denersen sanırım daha hızlı geri dönüş yapıyorlar mailine ama dostum hesabın güvenliği tamamen senin sorumluluğunda pek yardım edebileceklerini sanmıyorum.

Geri
Yukarı