Steam Girişte çok fazla deneme hatası

• Konuyu başlatan kun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 303

kun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir laptop satın aldım. Asıl Steam hesabıma giriş yaparken sorun olmadı ancak 2. hesabıma girmeye çalıştığımda ilk denememde aşağıdaki hatayı aldım, daha önce giriş yapmayı denemedim yanlış şifre kullanıcı adı vesaire de girmedim. Her şey doğruydu ancak 2 gündür bu hatayı almaya devam ediyorum. Belirli aralıklarla denedim ancak hata yine karşıma çıktı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-01 131725.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-01 131725.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba, yeni bir laptop satın aldım. Asıl Steam hesabıma giriş yaparken sorun olmadı ancak 2. hesabıma girmeye çalıştığımda ilk denememde aşağıdaki hatayı aldım, daha önce giriş yapmayı denemedim yanlış şifre kullanıcı adı vesaire de girmedim. Her şey doğruydu ancak 2 gündür bu hatayı almaya devam ediyorum. Belirli aralıklarla denedim ancak hata yine karşıma çıktı.
Sonu satış ile biten sitelerden mi aldınız?

Sonu satış ile biten sitelerden mi aldınız?
steam hesabını mı? hayır benim 2016'dan beri aktif kullandığım kendi hesabım. eski bilgisayarımda sorunsuz girebiliyordum yaklaşık 1 aydır üniversiteye gittiğimden dolayı hesaba giriş yapmadım yeni aldığım bilgisayardan giriş yapmak istediğimde bu hatayı verdi.

Steam hesabını mı? Hayır benim 2016'dan beri aktif kullandığım kendi hesabım. Eski bilgisayarımda sorunsuz girebiliyordum yaklaşık 1 aydır üniversiteye gittiğimden dolayı hesaba giriş yapmadım yeni aldığım bilgisayardan giriş yapmak istediğimde bu hatayı verdi.

Telefondan giriş yapabiliyor musun? Başka konularda internetle alakalı olabileceği söylenmiş. İnterneti kapatıp bir daha gir ya da VPN açarak dene.

Telefondan giriş yapabiliyor musun? Başka konularda internetle alakalı olabileceği söylenmiş. İnterneti kapatıp bir daha gir ya da VPN açarak dene.
evet girebiliyorum aynı ağdayım telefonda problem yok ancak bilgisayarda web sürümünde ve uygulamada problem var

Yeni konular

Geri
Yukarı