Gitarı iyi mi çaldım, kötü mü?

Everythink

Hectopat
Sizden sadece beni eleştirmenizi istiyorum ona göre hatalarımı düzelteceğim sesimi de eleştirseniz güzel olur ona göre kendime yol belirleyip çalışmamı ona göre yapacağım 1 yıldır düzgün gitar almadım elime işlerden dolayı şimdi de tekrar başlayacağım bunu da şimdi az önce çektim evde musait olmadığım için tam versiyonunu söyleyemiyorum beni böyle idare etseniz güzel olur.
İyi kötü fark etmez tüm eleştirmelerinize açığım aynı zamanda hatamıda söyleyin ki geliştireyim kendimi.

Teşekkürler şimdiden.

Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizden sadece beni eleştirmenizi istiyorum ona göre hatalarımı düzelteceğim sesimi de eleştirseniz güzel olur ona göre kendime yol belirleyip çalışmamı ona göre yapacağım 1 yıldır düzgün gitar almadım elime işlerden dolayı şimdi de tekrar başlayacağım bunu da şimdi az önce çektim evde musait olmadığım için tam versiyonunu söyleyemiyorum beni böyle idare etseniz güzel olur.
İyi kötü fark etmez tüm eleştirmelerinize açığım aynı zamanda hatamıda söyleyin ki geliştireyim kendimi.

Teşekkürler şimdiden.

Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bro bir Fırat sobutay gerdana oy gerdana calsana ya güzel bu arad :)

Güzel olmuş hocam.

Teşekkürler <3

Güzel ama ses tonlamaları çok inceye gidiyor bence.

Evet bende fark ettim onu sesimi çalıştıra çalıştıra düzeltirim onu bence :D

Bro bir Fırat sobutay gerdana oy gerdana calsana ya güzel bu arad :)

Teşekkürler :D denedim onu biliyor musun :D ama yok ya benlik değil çok beterim Fırat efsane söylemiş.

Teşekkürler şimdiden.

Link:

Güzel çalmıssın sesinde fena değil ama sesini çok değiştiriyorsun ve çok inceltiyorsun biraz daha sakin ve sesini deiştirmeden söyle bence daha iyi olur.

Çok güzel çalmış ve söylemişsin, eline sağlık :) Ben de bu yıl başlamayı düşünüyorum inşallah. N e kadardır çalıyorsun?

Geri
Yukarı