Gittigidiyor müşteri hizmetlerinin arama nedeni

Xen gezegeni

Hectopat
Arkadaşlar, yaklaşık yarım saat önce Gittigidiyor müşteri hizmetleri beni aradı. Fakat geri dönüş sağlayamadım. Şu anda aramaya müsait durumda değilim. Bir hafta önce bir alışveriş yapıp daha kargoya verilmeden alışverişi iptal etmiştim. Para iademi de aldım. Fakat başka bir sorun mu ortaya çıktı da aradılar. Yoksa tanıtım için de arama yapılıyor mu? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olsalar ararlardı.

Arkadaşlar, yaklaşık yarım saat önce Gittigidiyor müşteri hizmetleri beni aradı. Fakat geri dönüş sağlayamadım. Şu anda aramaya müsait durumda değilim. Bir hafta önce bir alışveriş yapıp daha kargoya verilmeden alışverişi iptal etmiştim. Para iademi de aldım. Fakat başka bir sorun mu ortaya çıktı da aradılar. Yoksa tanıtım için de arama yapılıyor mu? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Eğer müşteri hizmetleri ile görüştüysen onu değerlendirmek için yapılan bir çok arama oluyor. Onlardan birisi olabilir dostum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı