Gizemli bir X hesabı GTA 6 videoları paylaşıyor!

Kapak fotoğrafında trump gibi 5 kuruş etmeyecek birini koyan birine nasıl inanıyorsunuz?

Neyse PS5 alacağım tahminim 1 sene sonra PC gelir.

Ben 90 ile 120 dolar arasında olacağına inanıyorum. 150 bence uçuk kalır Amerika'ya göre.

Hocam ben maksimum 110 diye düşünüyorum. MW3 bile 2000TL gibi uçuk fiyattan çıktıysa GTA 6 minimum 3500 olur diye düşünüyorum.

Hocam ben maksimum 110 diye düşünüyorum. MW3 bile 2000TL gibi uçuk fiyattan çıktıysa GTA 6 minimum 3500 olur diye düşünüyorum.

Ben müthiş optimizasyonlu bir oyun çıkacağına inanıyorum. Zaten oyun motoru aynı, sızıntılar da tam oyun zaten bitmemiş de ama oyunun renk paleti gerçek gibi.

Kapak fotoğrafında trump gibi 5 kuruş etmeyecek birini koyan birine nasıl inanıyorsunuz?

Neyse PS5 alacağım tahminim 1 sene sonra PC gelir.

Bu videolar GTA 6'ya ait olduğu zaten biliniyor, ama yeni değil eski sızıntılar sadece.

Ben müthiş optimizasyonlu bir oyun çıkacağına inanıyorum. Zaten oyun motoru aynı, sızıntılar da tam oyun zaten bitmemiş de ama oyunun renk paleti gerçek gibi.

Online tarafını çok merak ediyorum. Hikaye GTA oyunlarında kötü ama aşırı keyifli olur genelde.

Online tarafını çok merak ediyorum. Hikaye GTA oyunlarında kötü ama aşırı keyifli olur genelde.

Zaten GTA 5, online modu sayesinde hâlâ popülerliğini koruyor. Eğer hikayeyi bitirince, oyunun zaten oynanmıyor pek. Ancak Rockstar Games, GTA 6'nın online modunu oldukça dolu dolu yaparak bu konuda farkındalık yapması lazım.

Standart 3A oyunlar gibi 70 dolar ya da o vakit standart fiyat değişirse o olacağını düşünüyorum.

1 sene sonra çıkacağını düşünürsek çok şey olabilir bu sürede. Dolar 30TL geçerse Steam mecbur kura zam yapacak. Şu anda olan oyunların çoğu kurdan verilmiyor, verilse korsan site kaynar ortalık.

26 Ekim de doğum günüm var GTA 6 26 Ekim'de çıkarsa hediye olarak alabilirsiniz hocam ama bence 26 Ekim'de çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…