Gizli dosya format sonrası açılmıyor

Apostle

Hectopat
Yer
Eslant çöl girişi
Daha fazla  
Ben PC'yi formatlamak için harddiske dosyalarımı kopyaladım. Dosyaların içinde şifrelerimin olduğu dosyayı gizli dosya yapmıştım. PC'yi formatladım ama bir türlü o dosyayı açamadım. PC'ye kopyalayamadım. Administrator iznini verdiğim halde olmuyor. İnternette ne kadar yol varsa denedim. Var mıdır acaba bu konuda yardımcı olabilecek birisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu sorunla daha önce karşılaşmıştım. Benim microsoft office exel tabanlı şifrelenmiş dosyalarım format sonrası şifreyi doğru girmeme rağmen bir türlü açılmıyordu. Çözümü kısaca özetlemek gerekirse önceki windows yüklemesine ait dosyanın sahipliği yeni formatlanan harddiske farklı geldiği için açılmıyor. Yapılması gereken ise sertifikanın sahipliğini almaktır. Elimde "dosyanın sahipliğini al" kayıt defteri girdisi var işine yarar mı bilemem. Bu yaşadığınız problemin çözümü vardır. Bu olay uzun süre önce başıma geldiği için tarifini yapamıyorum. Ancak size yardımcı olacak arkadaşlar muhakkak vardır.

Son düzenleme:
Ben dosyayı şifrelememiştim sadece gizlemiştim dosya dediğim metin belgesi.

Gizledin ancak bahsettiğin dosya biçimlendirdiğin sürücüde ise kurtarma yazılımla geri getirilir gizli dosyaları dahil bulabilen yazılım biliyorum ancak diskin cache dediğimiz kısmı çok fazla sıkıştırılmamışsa geri gelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı