Gizli kamera uygulaması önerisi

SwDip

Decapat
Daha fazla  
Yardıma ihtiyacım var. Mesela telefondan bir uygulamayla hem video hem de fotoğraf çekmek istiyorum ve ekran parlaklığı sıfır olmalı, yani telefonun kapalı ekranı gibi düşünün. Böyle bir uygulama söyleyebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir yazılım yok. Daha doğrusu buna Android izin vermez. Kamera kayıt halinde iken ekran kapanmasına izin vermez.

Nedense kötü amaçlar için kullanacaksınız gibi bir şey sezdim 🤔
Aslında root ile yapılabilir ama deneme/yanılma işine girmek gerekiyor, bu konuda hazır bir içerik olduğunu sanmam.

Yardıma ihtiyacım var. Mesela telefondan bir uygulamayla hem video hem de fotoğraf çekmek istiyorum ve ekran parlaklığı sıfır olmalı, yani telefonun kapalı ekranı gibi düşünün. Böyle bir uygulama söyleyebilirsiniz?

Telefonu kamera gibi kullanan bir uygulama var bilgisayardan izleyebiliyorsunuz bilgisayarda kayıt alabilirsiniz. DroidCam ismi.

Niçin birisi yardım istediğinde bir anda herkes ahlak tüccarı oluyor :D. Nereden biliyorsunuz evine çağırdığı bakıcının çocuğunu dövüp dövmediğini ya da daha kötüsünü yapıp yapmadığını kontrol etmeyeceğini. Sayısız emsal dava da var gizli kamera kaydını yasal olarak kullanıldığı. Gizli kamera kaydı pek çok suçla savaşmada en iyi araç. arka plan video kaydedici - Google Play'de Uygulamalar.

Bilginiz olsun, gizli kamera kaydıyla şahıs ya da diyalog kaydedecekseniz Türk hukukuna göre yasal olabilmesi için günlük hayat çerçevesinde çekilmeli, yani biriyle diyalog başlatıp suç itiraf ettirmek kanıt niteliği taşımaz. 3. kişilerle paylaşılmamalı ve durumu başka kanıtlama yolu olmamalı. Siz okulda kendi başınıza ders çalışırken bir öğretmenin size taciz etmesi bu duruma uygun mesela.

Herkes istediği zaman ahkam kesiyor arkadaşlar aklınıza fesat şeyler geliyorsa ilk önce kendinizi düzeltin!

Yeni konular

Geri
Yukarı