Gizli numara ile arayan bulunabilir mi?

Merhaba bugün gizli numarayla biri beni aradı ve eski komik olmayan bir dayının videosunun sesini dinletti. Kim olduğunu bulmak için tek çare savcılık bildiğim kadarıyla. Fakat internette 2 kez araması gerekiyor falan yazmış. 1 kez arayınca şikayet edebiliyor muyuz? Ayrıca çevremdeki arkadaşlarım böyle şaka yapmaz. Ya eski küsülü olduğum bir arkadaşım yaptı ya da kütüphaneden birisi. Yapanı öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizli numaradan aranmayı devre dışı bırakmayı deneyebilirsin. Uğraşmaya değmez, gizli numaradan insanları işletmeye çalışan tiplere alınabilecek en iyi önlem bu.

Dost ben de bulunmuyor diye biliyorum, fakat düşündüğün kişiye insanca sor.
Sorma durumun yoksa boş vereceksin böyle şeyleri kafaya takıyorsan gizli numaralara kapat.
Technopat seni seviyor.

Gizli numaradan aranmayı devre dışı bırakmayı deneyebilirsin. Uğraşmaya değmez, gizli numaradan insanları işletmeye çalışan tiplere alınabilecek en iyi önlem bu.

Lisede çevrem kötü olduğu için kızlar arayıp rahatsız ediyordu bu yüzden kapatmıştım. Uzun zamandır açıktı kimse aramıyordu şimdi arayınca kim olduğunu merak ettim. Bir daha ararsa sorarım cevap vermezse dava açacağımı söylerim.

Lisede çevrem kötü olduğu için kızlar arayıp rahatsız ediyordu bu yüzden kapatmıştım. Uzun zamandır açıktı kimse aramıyordu şimdi arayınca kim olduğunu merak ettim. Bir daha ararsa sorarım cevap vermezse dava açacağımı söylerim.
Sana bir abi tavsiyesi şuan seninle dalga geçmek için sırada olanları, çıkmak için sıraya girdirmek istiyorsan spora başla ne kadar çirkin ne kadar çelimsiz vs olursan ol dost ya da itici geçimsiz
değişim herkesi meraklandırır.

Yoksa böyle bir niyetin sen bilirsin tabiiki.

Sana bir abi tavsiyesi şu an seninle dalga geçmek için sırada olanları, çıkmak için sıraya girdirmek istiyorsan spora başla ne kadar çirkin ne kadar çelimsiz vs olursan ol dost ya da itici geçimsiz
Değişim herkesi meraklandırır.

Yoksa böyle bir niyetin sen bilirsin tabii ki.

Hocam spora yazılacağım fakat sınav yılımdayım sabah 9 akşam 8-9 arasına kadar ders çalışıyorum. MSÜ sınavına gireceğim eğer ilk aşamayı kazanırsam askeri pilotluk spor aşamasından geçmek için fitnessa yazılacağım. Yani en kötü Haziran'da spora başlayacağım çünkü yaşatlarımdan küçük gözüküyorum. Ayrıca insanların dalga geçmesi falan sıkıntı değil hocam sadece merak ettiğim için dava açmak istedim.

Geri
Yukarı