Glocalzone güvenilir mi?

UchihaMadara20

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi iPhone 15 22 Eylül'de çıktı bekliyordum. Glocalzone diye bir uygulama keşfettim ve daha ucuz fiyatları var.
Uygulamanın mantığı şöyle işliyormuş; satıcı yurt dışına çıkıyormuş ve siz de sipariş veriyormuşsunuz, kiminle eşleştiyseniz o size getiriyormuş.
Para bize kargo geldiğinde karşı tarafa para geçiyormuş ve iletişime geçebiliyormuşuz sizce nasıl? Alınır mı?

Selam, Thrustmaster T300 alacağım fakat Türkiye'deki fiyatlar çok uçuk. Bende glocalzone diye bir uygulama buldum. Yurt dışında seyahat edenler yanında gelirken siparişini getiriyor ve onayladığında para bu uygulama üzerinden getiren kişiye aktarılıyormuş. Bu uygulamayı kullanan var mıdır aranıza? Güvenilir midir?

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi iPhone 15 22 Eylül'de çıktı bekliyordum. Glocalzone diye bir uygulama keşfettim ve daha ucuz fiyatları var.
Uygulamanın mantığı şöyle işliyormuş; satıcı yurt dışına çıkıyormuş ve siz de sipariş veriyormuşsunuz, kiminle eşleştiyseniz o size getiriyormuş.
Para bize kargo geldiğinde karşı tarafa para geçiyormuş ve iletişime geçebiliyormuşuz sizce nasıl? Alınır mı?
Daha önce konuları açılmıştı. Ben de almayı düşünüyordum oradan lakin ben vazgeçtim, getirecek adam sağlam çıkmazsa baş ağrıtabilir.

Getirecek kişiyi de tanıyamıyoruz ki. Mesela ben biriyle şu an görüşüyorum, adam 2 hafta sonra geleceğim direk benden yani elden veririm diyor. Uygulamada telefon numarası vs paylaşmak yasak olduğu için tek iletişim yolu uygulama.

Geri
Yukarı