Rehber Glocalzone nasıl kullanılır?

Peki sipariş ettiğin PS5 geldi mi sorun çıktı mı?
Siparişte bir sıkıntı çıktı mı hocam?
Dostum çok zor da olsa getirecek birini buldum siparişimi tamamladım getiren arkadaş İstanbula geldi ve buluşma şansımız olmayacağı için buraya kargolattım koliyi açtığımda kutunun bandının bile sökülmediğini gördüğümde onayladım siparişi o arkadaşta sanırım aldı parasını.

Yani PS5 çıktı mı kutudan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sürekli birilerinden talep ettim. 2 aydır hiç geri dönüş olmadı. Kimse getirmek istemiyor.

Ben fikir almak için bir ilan verdim. 1-2 gün sonra 6-7 kişi geri yazdı aşağı yukarı 1800 dolarlık ürün için 100-150 dolar ücret istediler.

Ben fikir almak için bir ilan verdim. 1-2 gün sonra 6-7 kişi geri yazdı aşağı yukarı 1800 dolarlık ürün için 100-150 dolar ücret istediler.
Satıcıymış gibi mi davrandın yani?
Ben PS5 istemiştim. Belki o yüzdendir.

Satıcıymış gibi mi davrandın yani?
Ben PS5 istemiştim. Belki o yüzdendir.

Hocam zaten ilan veriyorsunuz uygulama üzerinden ilana bakıp almak işi yapmak isteyenler size yazıyor. Ben laptop ilanı koymuştum, 2 gün içinde dediğim gibi oldu. Fiyat düştükçe adamların istediği para düşer veya sabittir. Bu yaz büyük ihtimalle laptop ilanı koyacağım. Oradan getirebilecek olanlar bana yazar, şu kadar komisyonum vs yazarlar E, n uyguna veririm. Burada iş veren oluyorsunuz bir nevi. İş ilanı koyup çalışmak isteyen ulaşıyor. Sistem çok hoşuma gitti açıkçası. Alım yaparsam deneyimimi konu üzerinde paylaşırım.

3000 TL vay be.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…