Glorious gmmk 2 alınır mı?

dark_1e

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda sistem toplayacağım ve bazı parçaları şimdi alacağım. Klavye olarak Glorious gmmk 2 düşünüyorum alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü değil ama gecikme süresi biraz yüksek diğer klavyelere göre.

Bunu alabilirsin mesela. GMKK2'nin 12 ms gecikme süresi var, Hyper X'in ise 4.1 ms. Hyper X daha hızlı görünüyor incelemede.

Screenshot_1.jpg

4000 TL hocam mini olması şart.

Al geç kap direkt havada.

Bunu alabilirsin mesela. GMKK2'nin 12 ms gecikme süresi var, Hyper X'in ise 4.1 ms. Hyper X daha hızlı görünüyor incelemede.

Eki Görüntüle 2102689

VGN varken Alloy yalan.

Eki Görüntüle 2102689

Hocam her ne kadar RTINGS iyi bir site olsa da buradaki test metodları farklı, eskiden hep csgo'da test ediyorlardı tepkime süresini (burada bile software gecikmesi olduğundan tahmini switch tepki süresini altına yazıyorlar hatta) ama şimdi galiba oyun kaldırıldı diye valoranta geçmişler ama iki klavye de farklı test edilmiş, bu biraz yanıltıcı olmuş.

GMMK2'de en düşük değer 2ms olarak ayarlanabiliyor yazılım kısmında, tuşa basma süresi vs. derken artıyor tabii fakat 12ms olduğunu sanmıyorum, bazen testler güncellenince tekrar veri alıp yazıyorlar belki GMMK2 için de valorant testi gelebilir ama hızlı FPS oyunlar oynayan biri olarak böyle bir gecikmeyi fark ederdim diye düşünüyorum, yine de hyperX f/p açısından daha iyi bence.

Geri
Yukarı