Çözüldü Glorious Ice vs. Air Mousepad

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bandedegosses

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda yeni mouse aldım ve birde mousepad almaya karar verdim. Ama ikisi arasında kaldım, eğer sizin önerebileceğiniz başka bir mousepad varsa o da olabilir. Mouse Deathadder V2 pro
Maksimum fiyat: 600 küsur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki mousepad da gayet güzel fakat, Reddit vs. gibi bazı platformlarda birkaç ay içerisinde sürtünmenin arttığını ve eski işlevselliğini kaybettiğine dair makaleler okumuştum. Bu fiyata Klasse Longteng almanızı tavsiye ederim.

İki mousepad da gayet güzel fakat, Reddit vs. gibi bazı platformlarda birkaç ay içerisinde sürtünmenin arttığını ve eski işlevselliğini kaybettiğine dair makaleler okumuştum. Bu fiyata Klasse Longteng almanızı tavsiye ederim.
Bu padi Razer Deathadder V2'de kullandım. Şu an Basilisk V2 ile kullanıyorum. BF5, BF 2042, World War 3 ve R6 Siege oynuyorum. 8 sene kadar iki tane Steelseries QCK+ eskittikten sonra geçtim bu pede. Şiddetle tavsiye ederim.

Bu padi Razer Deathadder V2'de kullandım. Şu an Basilisk V2 ile kullanıyorum. BF5, BF 2042, World War 3 ve R6 Siege oynuyorum. 8 sene kadar iki tane Steelseries QCK+ eskittikten sonra geçtim bu pede. Şiddetle tavsiye ederim.
Hocam önerdiğiniz Mouse pad hangisidir? Klasse Longteng mi yoksa Glorious Ice mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı