Glorious Model O beyaz mı siyah mı?

3360 ve Omron 20M var. Ben de sevmiyorum zaten ama görünüşü güzel.
Bu fiyat bandına Skoll mini vesaire gelmez mi ya? Arkadaşın bütçe ne kadar acaba. 250 IPS 50G özellikle rekabetçi oyunlarda bu fiyata yeterli olmaz.

Dediğin mouselara kapalıyım Bloody A90'a benzer farelerden nefret ediyorum yamuk olanlar.
Bütçen ne kadar hocam?

Bu fiyat bandına skoll mini vesaire gelmez mi ya? Arkadaşın bütçe ne kadar acaba. 250 IPS 50G özellikle rekabetçi oyunlarda bu fiyata yeterli olmaz.

Bütçen ne kadar hocam?

Kanka benim 660 tlm var 2.el alıyorum Glorious'u ve ayrıca bir sürü forum okudum neden hiç duymadığım markalar söylüyorsunuz anlamıyorum Valorant oynuyorum elimi çok terletiyor Rival 3 var şu anda.

Kanka benim 660 tlm var 2.el alıyorum Glorious'u ve ayrıca bir sürü forum okudum neden hiç duymadığım markalar söylüyorsunuz anlamıyorum Valorant oynuyorum elimi çok terletiyor Rival 3 var şu anda.
Bilinen markalar iyi değil bu fiyat bandında. Ayrıca bilindik bir marka yurtdışı pazarında?
2. El bulursunuz yine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birdaha düşün bence hocam. Attığımız markalar bilinen ve dünyaca ün yapmış markalar. Glorioustan daha bilindik çoğu.

Bu yamuk değil ayrıca daha iyi bir tercih 600Tlye. Sıfır olarak alabilirsiniz fakat delikli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı