GM 20 Pro vs Huawei Mate 20 Lite

Asprain

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki telefondan birisini almayı düşünüyorum. Genellikle oyun oynayıp video izlediğim için performans kısmı benim için çok önemli. Kamera gibi kriterler ile pek ilgilenmiyorum. Hangisi daha iyi performans verir?

Bu iki telefondan birisini almayı düşünüyorum. Genellikle oyun oynayıp video izlediğim için performans kısmı benim için çok önemli. Kamera gibi kriterler ile pek ilgilenmiyorum. Hangisi daha iyi performans verir?

Bütçe nedir tam olarak?
2200 TL'ye TCL 10l, 2600 TL'ye Oppo A73 öneririm.
Tavsiyem bütçe yetiyorsa A73 olur.

Yanlış bilmiyorsam performans olarak aralarında pek fark yok.

İkisi arasından Mate 20 Lite bence.
GM 20 Pro her ne kadar güncel olsa da zaten güncelleme alma ihtimali çok az.

Benim önerim ise TCL 10l, bütçe yeterse Note 8 Pro veya Note 9s.
Bu iki cihaza bütçeniz yetmezse GM 21 Pro'ya bakabilirsiniz.

GM'ye kesinlikle bulaşmayın 3 sene GM 8 kullandım ilk 6 ay mükemmeldi sonra ısınmaya ve hızlıca şarjı bitmeye başladı halıya düştü ekranı kırıldı teknik servisi zaten yok gibi bir şey kesinlikle GM'ye bulaşmayın.

Geri
Yukarı