GM 20 telefon ekranını monitöre yansıtma

smt77

Centipat
Daha fazla  
Telefonum General Mobile GM 20. Monitörü de yeni aldım: ASUS TUF Gaming VG247Q1A modeli. Telefon ekranını monitöre yansıtma imkanım var mıdır bilgisi olan?

Monitörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın ancak ekran yansıtmak monitörle alakalı bir özellik değildir. Çeşitli yazılımlar kullanabilirsiniz TeamViewer, AnyDesk gibi :)

Monitörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın ancak ekran yansıtmak monitörle alakalı bir özellik değildir. Çeşitli yazılımlar kullanabilirsiniz TeamViewer, AnyDesk gibi :)

Teşekkür ederim o yüzden yazmadım. Belki dönüştürücü kablo önerisi olur diye demiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim o yüzden yazmadım. Belki dönüştürücü kablo önerisi olur diye demiştim.

Telefonlar için kablo olduğunu duymadım hiç hocam, ekran yansıtma özelliğini belirli markalar sunuyor aslında ama Huawei telefonda Huawei Matebook kullanma gibi kısıtlı markalarda mevcut.

Teşekkür ederim o yüzden yazmadım belki dönüştürücü kablo önerisi olur diye demiştim.

Note 20 cihazı kablo ile TV ve monitöre bağlayabiliyorum.

Bu demek değil ki her cihazda olacak. Ama deneyerek görebilirsiniz. Type-C to HDMI bir kablo iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı