GM 5 Plus Açılmıyor

metehan5

Hectopat
Arkadaşlar dün hiçbir şey yoktu telefonumda, kullanıyordum, şarjı azdı ben de takmadım. Sabah kapanmış işte şarja takıyorum gene açılmıyor, sürekli titriyor. Yaklaşık bir gün bekledi şarjda ama durum gene aynı, şarj %0 açmayı deniyorum şarjda iken ilin bakalım ne oluyor, tabii ki açılmıyor. Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. :(

Çözüm
Bende benzer sorunla karşılaştım ama benimki birden kapandı şarjı vardı hiç tepki vermiyordu. Arka kapağı çıkarıp batarya soketini çıkarıp takınca açıldı.
Bende benzer sorunla karşılaştım ama benimki birden kapandı şarjı vardı hiç tepki vermiyordu. Arka kapağı çıkarıp batarya soketini çıkarıp takınca açıldı.

Çözüm
GM5 in arka kapağı çıkıyor mı yor sanırım.
Açtım ama bu seferde batarya vidalı nasıl yapacağım?
Dediğim gibi benim telefon hiç tepki vermiyordu.Bataryanın vidalarını değil üst taraftaki kapağın vidalarını söktüm batarya soketi var altında,eğer yapıcaksan bu işlemi soketi takınca telefonu açmaya çalışma şarja bağla doldurmasını sabrederek bekle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı