GM 8 vs Huawei P9 Lite 2017

EserX

Hectopat
1000₺ ve 1200₺ fiyat aralığında bir telefon arıyorum.

Bu ikisi arasında kaldım;
  • GM-8 32GB Uzay Grisi: Çekebildiğin Kadar
  • Huawei P9 Lite 2017 16GB Siyah: HUAWEI P9 Lite 2017 16 GB Akıllı Telefon Siyah
Şu an J7 2015 16GB kullanıyorum. 16GB hafıza bana yetiyor.

Önerilerinizi bekliyorum.
İthalatçı garantili firmalara güvenmiyorum. (Xiaomi)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel.

Son düzenleme:
GM 8 kesinlikle önermiyorum, çünkü ürettiği cihazlar çok kalitesiz oluyor ve servisi de çok kötü. Onun dışında P9 Lite alabilirsin bence o fiyata.

P Smart, Honor 9 Lite, P9 Lite 2017, Xiaomi A1 modellerine bakabilirsin. Samsung kullandığın için direkt Samsung önermedim yeni bir deneyim yaşaman için bunları önerdim. Samsung tarafinda ise C7, C8, J7 MAX ve J7 Prime modelleri alınabilir.

J7 2015'ten çok üstün bir model diyemeyiz bu fiyat aralığındaki telefonlar için. Telefonun sağlam ise devam etmeni öneririm. En azından biraz daha bütçeni ayarlayıp daha üst model telefonlara yönelirsin.

Telefonunda sorunlar var ise de önerdiklerinden P9 Lite 2017'i almanı öneririm. GM8 özellik olarak olmasa da tasarım ve dizayn olarak çöp bir telefon.

J7 2015 modellerindeki Exynos 7580-SD 617 yongaları ile 7870, Kirin 655-658-659, P20-25, SD 625-626 modelleri arasında devasa farklar yok. GPU tarafında farklar biraz daha fazla ama yine de devasa boyutlarda değil. Katılıyorum J7 2015 modeli bu fiyattaki cihazlardan aşırı derece geri kalmıyor, RAM faktörü olarak arada iki kat fark var en temel fark bana göre bu.

General Mobile önermiyorum. AndroidOne diye bas bas bağırırlar ama üzerine başka bir cihaz çıkardıklarında bir önce ki modelin pabucu dama atılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı