GM 9 Pro alınır mı?

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, iyi geceler ve iyi Sosyaller. Annem için telefon araştırırken 2. el böyle bir telefon buldum ve özellikleri de hoşuma gitti, bir de size sorayım dedim. 1.500-2000 TL civarına almayı düşünüyorum.

-Snapdragon 660
-15W hızlı şarj
-1080p 60- 2160p 30 FPS video kaydı
-En önemlisi ise AMOLED ekran

Özellikleri bence gayet iyi, günlük kullanım için alınacak sadece WhatsApp, Instagram ve basit Candy Crush gibi oyunlar. Gün içinde en fazla 3-4 saat kullanılacak.
Bu fiyatlara daha iyi bir telefon bulunur mu?

Bir fikri olan yok mu dostlar?

Son düzenleme:
Ben yaklaşık 3 yıldır temiz şekilde kullanıyorum. Alırken bir çok özelliği beni kendine çekmişti. Gerek AMOLED olması gerekirse stereo hoparlör. Hala severek kullanıyorum. Ama ikinci el nasıl olur kullanan kişi nasıl kullanmış onu bilemeyiz. Benim tavsiyem telefon 2-3 yıl kullanıldıysa ömrünün çoğunu doldurmuştur (Kullanan kişiye bağlı olarak değişiklik gösterebilir).

Ben yaklaşık 3 yıldır temiz şekilde kullanıyorum. Alırken bir çok özelliği beni kendine çekmişti. Gerek AMOLED olması gerekirse stereo hoparlör. Hala severek kullanıyorum. Ama ikinci el nasıl olur kullanan kişi nasıl kullanmış onu bilemeyiz. Benim tavsiyem telefon 2-3 yıl kullanıldıysa ömrünün çoğunu doldurmuştur (Kullanan kişiye bağlı olarak değişiklik gösterebilir).
Bir telefoncudan garantili olarak alacağım, sıfır diyorlar. (Sıfır olduğunu sanmıyorum ama temiz gözüküyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı