GM Discovery Ekrandaki Çatlaklık

MrKonce

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh. Okumak İstiyor.
3-4 ay sonra yeni telefon alacağım. Bu eskiyi satmadan önce biraz kurcalamak istedim. Şu an Samsung Galaxy Ace'yi kullanıyom. (Bozulduğu için) Ben GM Discovery'e ROOT attım. Oradan mobil amca falan kurdum. Android sürümü değiştirecektim, en merak ettiğim şeydi zaten. Sonra benim telefon şarj girişi bozuk ondan batarya şarj aleti var ordan şarj olurken ben de dayanamayıp telefonun arkasını açtım. Zaten arkadaki plastik biraz kırık ondan zaten 3 4 ay sonra kurtulacağım. Neyse açtım oradaki dokunmatik kablosunu çıkardım, taktım falan meraktan. Ama bir şey belirteyim dokunmatik çalışıyor. Orada arka kapağı takarken fazla mı bastırdım bilmiyorum ondan dolayı ekranın dışından bakınca çizik dahi yok. Ayrıca orda da dokunmatik çalışıyor ama bilmiyorum. Sizce böyle içindeki kağıt oluyor sanırım. 10 15 TL'lik bir şey. Bozuldusya yaptırabilirim ama gene 60 70 TL ekran değişimiyse yaptıramam.

JO1ZNE.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı