GM Discovery Elite'te HSPA+ Etkileşimini Sürekli Hale Getirme

Daha fazla  
Arkadaşlar kullandığım interneti çok fazla kişi kullandığı için webte gezinmede sıkıntı olmasa da online oyun oynarken ping sıkıntısı yaşıyorum. Ben de telefonumu modem olarak kullanıp giriyorum. Fakat bazen birkaç saniyelik iletişim kesilme sıkıntısı yaşıyorum.

Yani telefon H+ ağında etkileşimdeyken (upload-download) yaparken birden sadece Upload yapıyor ve Download etkileşimi kesiliyor. Bu yüzden oyunlardan düşme gibi sıkıntılar yaşıyorum. EDGE ağında sürekli alışveriş halinde oluyor telefon fakat bu sefer ping yeterince iyi olmuyor. Telefon GM Discovery Elite, Android Sürüm 4.2.5 , ağımı sürekli nasıl etkileşimde tutabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şebeke nerdeyse full çekiyor. Siz benim ne demek istediğimi anladınız mı?

Evet, 3G sinyali zayıfladığı zaman UP yada DOWN kanallarından biri bottleneck yaşayabiliyor. Bu yüzden söyledim. Telefonunuzu KitKat'a güncelleyin, sorununuzu çözebilir. Eski bir Android sürümü kullanıyorsunuz.

Evet, 3G sinyali zayıfladığı zaman UP yada DOWN kanallarından biri bottleneck yaşayabiliyor. Bu yüzden söyledim. Telefonunuzu KitKat'a güncelleyin, sorununuzu çözebilir. Eski bir Android sürümü kullanıyorsunuz.
Bildiğim kadarıyla Discovery Elite modelinin Kitkat sürümü mevcut değil. Eğer bu konu hakkında birşey biliyorsanız lütfen benimle paylaşın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı