GM Discovery Mortal Kombat X Hatası

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Arkadaşlar sadece bende mi oluyor bilmiyorum. Ama telefonuma (General Mobile Discovery) Mortal Kombat X'i yükledim. Oyunu açtığımda yazıların ve resimlerinin olmadığını gördüm. Acaba neden böyle oluyor ? Oyunun grafik ayarlarını falan kısamıyorum. Eğer bu oyunu GM Discovery'den oynayan varsa lütfen yanıt atsın. Eğer sorun benim telefonda ise yetkili servise veyahut format (root'da olabilir.) gibi yöntemlere başvuracağım. Siz ne önerirsiniz acaba ?

Hata'nın resmi ;

mortalhata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir GM hatası daha..
Oyunun verilerini sıfırladınız mı? Ben GMD1'de oynayan bir arkadaş gördüm, cihazında ROOT yetkisi var mıydı bilemiyorum ama.

Ben gayet akıcı bir şekilde oynuyorum. Sıkıntının cihazda olduğunu sanmıyorum. Veri ve önbellek temizliği yapın. :)
SS atamıyorum. Dosya büyük diyor. :(

Son düzenleme:
Virüste olabilir. Yada oyun iner iken doku dosyaları hatalı veya bozuk iniyorlar. Ayrıca oyunun altında'da her cihaz için optimize değildir yazıyor zaten. Bu yüzden belki sorun çıkartmış olabilir.

Teşekkürler hocam. Açıkçası arkadaşlarımın telefonlarında oynadım çok da hoşuma gitmedi. Grafik olarak PC'de ki kadar iyi değil. Ayrıca oynanışda çok basit geldi.

Yani bende yükledim. Tabi sürekli tıkla arada sağa sola kaydır esprisi ile özel harekette yeri tuttur diyor. Yani böyle önemli bir dövüş oyunu bu kadar kolay olmamalı. Yani bazen kendi adamımın öldüğünü bile fark etmedim. Yani sürekli tıklamaktan insanın ekrana bile bakmak istemiyor. Yani şuan iyi değil ama ileride belki 3-4 ay sonra bir yere gelebilir. Yani hikayesi iyi ama oynanış dinamiği yüzünden oyun kendine bağlamıyor ve boş yere telefonda ciddi yer tutuyor. İsteyen bir kez indirip dener ama benim yaptığım gibi 5. veya 6. bölümde siler. Neyse iyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı