GM5 Plus açılma ekranında kapanıp siyah ekranda kalıyor

Daha fazla  
Merhaba 1 senedir kenarda duran GM5 Plus'ı çöpe gitmesin diye tamir edeyim dedim. Ve Power Switch iyle şarj girişini değiştirdim. Şimdi ilk açtığımda normal açıldı sonra kendini yeniden başlatıp siyah ekran verdi bende Power + volume down ile Bootloader menüsüne girip yeniden başlattım fakat her başlattığımda Android One yazısına gelip tekrar siyah ekran veriyor siyah ekran vermeden önce ekranın alt kısmı mor ekran gösteriyor saliselik.

Bootloader menüsünde sorunsuz duruyor herhangi bir yeniden başlatma veya siyah ekran olmadan.

Anakart üzerindeki transistör, kondansatör vb. parçaların ölçülmesi gerekiyor. Bendede var bildirim ledi sürekli yeşil yanıyor, ayarlardan kapattım sonra hard reset attım yine sorun çözülmedi ve bataryada öldü. Sorunu bulamadım, çöp marka ama bu telefonu efsane bir şey kurtaramadım. Batarya için 385 TL istiyorlar, bataryayı yapmayın şu sorunu düzeltin desem olur mu bilemiyorum bütün firmalar servis ücretsiz bu firma yapılma ücreti reddetsen geri gelse kargo ücretini alıyor. Tamirden anlayan bir yerde yok ki verelim hepsi şeref ahlak yoksunu.

Geri
Yukarı