Çözüldü Gmail adres ismi değiştirme var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

381258

Hectopat
Daha fazla  
Gmail adres ismi değiştirme var mı? İsim değiştireceğim, fakat değiştiremiyorum.

Çözüm
Sadece hesaptaki isminizi değiştirebilirsiniz diye biliyorum. E-posta adresinizde değişiklik yapamazsınız. Hesabınızdaki gözüken ismi değiştirmek için; Google hesap ayarlarına girip kişisel bilgiler kısmından değiştirebilirsiniz. Fakat dediğim gibi e-posta adresinizde bir değişiklik yapmanız mümkün değil.
Sadece hesaptaki isminizi değiştirebilirsiniz diye biliyorum. E-posta adresinizde değişiklik yapamazsınız. Hesabınızdaki gözüken ismi değiştirmek için; Google hesap ayarlarına girip kişisel bilgiler kısmından değiştirebilirsiniz. Fakat dediğim gibi e-posta adresinizde bir değişiklik yapmanız mümkün değil.

Çözüm
Nasıl yapıyoruz Youtube kanalımın e posta adresini değiştirmeyi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…