Gmail adresimi kaybettim

devoker

Decapat
Daha fazla  
2-3 sene önce bir mail açmıştım. Mailin adresini dahi hatırlamıyorum. E-posta adresinizi mi unuttunuz butonuna tıkladım benden kurtarma epostası istedi ve ayrıca kurtarma epostasını falanda hatırlamıyorum. Bu hesabı nasıl kurtarabilirim?

Opera kullanıyorsunuz galiba. En azından profilinizde öyle gözüküyor. Opera şifre, E-Posta vb. kaydedeyim mi diye soruyordu. Kaydedilen şifre ve E-Postalara göz atar mısınız?

Saçma gelecek ama ?

Yeni hesap aç...

Hatırladığın bir şey var mı?

Sadece şifresini hatırlıyorum o kadar. Kurtarma e postası olarak 1-2 şey deneyebilirim. Kurtarma epostasını yazdığımda benden isim ve soy ad istemişti. Kendi ismimi yazdım olmadı o zamanlar kendi ismim haricinde bir isim yazdığımı hatırlıyorum.
Saçma gelecek ama?

Yeni hesap aç...

League of Legends hesabıma bağlı o Gmail.
Opera kullanıyorsunuz galiba. En azından profilinizde öyle gözüküyor. Opera şifre, e-posta vb. kaydedeyim mi diye soruyordu. Kaydedilen şifre ve e-postalara göz atar mısınız?

Bilgisayarıma format atmıştım. O yüzden o hesap silinmiş.

League of Legends hesabıma bağlı o Gmail.

League of Legend hesabının ayarlarında güvenlik kısmında falan işte hesabın epostası şudur bağlı olduğu telefon şudur gibisinden bir şey var mı?
Eğer varsa oradan bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…