Gmail adresindeki telefon numarasını değiştirme

titan80

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim gmail adresim var ve telefon numaramla ilişkilendirilmiş. Ağustos ayında cep numaramı değiştirdim eski numara iptal oldu gmailime girerken gelen kod eski numarama gidiyor ve hesaba erişemiyorum. Google yardım kısmından şifre talebi yaptım ve bilgilerimi doğru yazdım ama hesap geri verilmiyor kaç aydır. hesabın şifresi gizli yanıtı doğru bir şekilde yazıyorum, hesap eski olduğu için ne zaman açıldığını ve en son giriş tarihimi hatırlamıyorum bu bilgiler eksik olduğu için sanırım hesap bana verilmemekte. Bana Google ile iletişime geçebileceğim bir adres, numara verebilecek olan var mı yada bu duruma yardım edebilecek olan var mı ?

Hesaba erisim saglayamadigim icin numarami guncelleyemiyorum. Hesaba girmek istedigimde eski numarama giris kodu geliyor ama numara piyasada yok. Durumu google anlamiyor. Hesabin gzli yanitina kadar bilgi veriyorum ama adamin keyfi iste vermiyor maili geri...

Arkadaşlar benim gmail adresim var ve telefon numaramla ilişkilendirilmiş. Ağustos ayında cep numaramı değiştirdim eski numara iptal oldu gmailime girerken gelen kod eski numarama gidiyor ve hesaba erişemiyorum. Google yardım kısmından şifre talebi yaptım ve bilgilerimi doğru yazdım ama hesap geri verilmiyor kaç aydır. hesabın şifresi gizli yanıtı doğru bir şekilde yazıyorum, hesap eski olduğu için ne zaman açıldığını ve en son giriş tarihimi hatırlamıyorum bu bilgiler eksik olduğu için sanırım hesap bana verilmemekte. Bana Google ile iletişime geçebileceğim bir adres, numara verebilecek olan var mı yada bu duruma yardım edebilecek olan var mı ?
Acaba hesabınızı geri aldınız mı ? Aldıysanız nasıl yaptınız bilgilendirebilir misiniz?

Evet geri aldım hesabı ama aylarca sonra verdiler, onlar geri verene kadar hesabı kurtarma maili yollamıştım.

Merhaba kardeşim. Öncelikle nasılsın ?senin yaşadığın Aynı sorunu ben de yaşıyorum ve kafayı yemek üzereyim. Numara değiştirdim eski numaramı arıyorum kullanılmamakta diyor. Sen nasıl hesabını geri alabildin ? Nasıl mail attın onlara ? Bu konuda yardımcı olursan minnettar olacağım sana

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı