Gmail "Google'ın tanimadığı bir cihazda oturum acmaya çalışıyorsunuz" Hatası

KroS

Centipat
Merhaba, benim Gmail hesabım 1 2 gün önce çalındı ve giriş yapamıyorum şifremi unuttum seceneğine basıyorum ama fotograftaki gibi hata veriyor. Başka cihazlarda da denediğim halde aynı hatayı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalındı mı? Daha fazla bilgi verebilir misiniz? Hesabınıza kayıtlı yedek e-posta adresi ya da telefon numarası var mı?

Çalındı mı? Daha fazla bilgi verebilir misiniz? Hesabınıza kayıtlı yedek e-posta adresi ya da telefon numarası var mı?

Hesabım çalındı sadece güvenlik sorusu vardı. Şifremi unuttum dedigimde o ekran görüntüsündeki yazilar çıkıyor.

Hesabım çalındı sadece güvenlik sorusu vardı. Şifremi unuttum dedigimde o ekran görüntüsündeki yazilar çıkıyor.
Hesabınızın çalındığını nereden anladınız? Farklı konumlardan giriş mi yapılmıştı? Bir de şifremi unuttuma tıklayınca böyle bir yazı çıkmaması gerekir. Farklı bir cihazdan deneme yapar mısınız?

Hesabımın çalındığını mobil oyun oynarken başka cihaz baglaniyor hatası alıp durdum. 2 3 cihazdan denedim ama yine aynı hatayı aliyorum.

2 adımlı doğrulama yoksa altta verdiğim linktekileri uygulamaya çalışın. Eğer işlemler geçersiz oluyorsa yeni bir hesap açıp önemli bilgilerinizin içerdiği platformlardaki hesaplarınızda kullanmaya başlayın şimdilik. Güvence altına almakta fayda var. Bu süre içinde Google destek ekibine probleminizi bildirmeye çalışabilirsiniz. Daha önce sizinkisi gibi bir problemle karşılaştığımı hatırlamıyorum, üzgünüm.

Tekrardan aynı hatayı alıyorum. Bunu Google desteğe ileteceğim. Yardimin için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…