Gmail hesabı açarken kayıt için telefon numarası gerekiyor

demetsimit

Zeptopat
Daha fazla  
Selam😻
Kendime bir tane Gmail hesabı açmak istiyorum fakat her denememde Google benden telefon girmemi istiyor. Bunu atlamanın bir yöntemi yok mu? 😾
İnternette biraz araştırdığımda modemi kapatıp tekrar açın, çerezleri temizleyin, farklı tarayıcı deneyin, gizli sekmeye geçin diyenler var fakat denediğimde hiçbiri işime yaramadı. İlla bende telefon onayı istiyor ama ben de telefon numaramı vermek istemiyorum. Bu arada spam algılamıştır diyeceklere baştan söyleyeyim öyle düzünelerce hesap açmaya çalışmadım, sadece 1 tane hesap açmak istedim, daha ilk seferde bu telefon onayı ekranı karşıma çıktı.
Çözüm için şimdiden teşekkür ederim🥰

google.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam😻
Kendime bir tane Gmail hesabı açmak istiyorum fakat her denememde Google benden telefon girmemi istiyor. Bunu atlamanın bir yöntemi yok mu? 😾
İnternette biraz araştırdığımda modemi kapatıp tekrar açın, çerezleri temizleyin, farklı tarayıcı deneyin, gizli sekmeye geçin diyenler var fakat denediğimde hiçbiri işime yaramadı. İlla bende telefon onayı istiyor ama ben de telefon numaramı vermek istemiyorum. Bu arada spam algılamıştır diyeceklere baştan söyleyeyim öyle düzünelerce hesap açmaya çalışmadım, sadece 1 tane hesap açmak istedim, daha ilk seferde bu telefon onayı ekranı karşıma çıktı.
Çözüm için şimdiden teşekkür ederim🥰

Eki Görüntüle 1311517
Google her hesap için bunu gerekli kılıyor. Bir şekilde açsanız dahi 2-3 saat sonra telefon isteyecek, vermezseniz hesabı kullanamayacaksiniz.

Hayır kullanabiliyor benim hesabım var 2 3 tane telefon numaraları yok sadece kurtarma e postası var.
Benim de telefon eklenmemiş hesaplarım var fakat yeni açılan tüm hesaplarda zorunlu. Ister modemi açıp kapatın, ister çerezleri silin yine isteyecek yine isteyecek. Belki hemen belki 2 saat sonra belki 24 saat sonra...

Tel no istemeyen bir e-posta arıyorsanız Yandex kullanabilirsiniz.

Modemi sıfırlayın gizli sekmeden tekrar kayıt olmayı deneyin. Olmazsa android bir cihazdan yeni hesap açın.
Modem sıfırlamayı tam bilmiyorum sadece açıp kapatmıştım ama başarısız olmuştum. Android cihazdan hesap açmayı deneyeceğim. Umarım onda da limit vs. yoktur.
Google her hesap için bunu gerekli kılıyor. Bir şekilde açsanız dahi 2-3 saat sonra telefon isteyecek, vermezseniz hesabı kullanamayacaksiniz.
Hadi ya bu benim için biraz kötü oldu
Hayır kullanabiliyor benim hesabım var 2 3 tane telefon numaraları yok sadece kurtarma e postası var.
Kurtarma e-postası seçeneği çıkmıyor bende bu üzdü
Google'ın güvenlik kuralları, başka bir telefon numarasından doğrulama yapın, ayrıca tavsiyem şu emojileri kullanmayın.
Rahatsız ettiysem kusura bakmayın tavsiyenize dikkat edeceğim.
Benim de telefon eklenmemiş hesaplarım var fakat yeni açılan tüm hesaplarda zorunlu. Ister modemi açıp kapatın, ister çerezleri silin yine isteyecek yine isteyecek. Belki hemen belki 2 saat sonra belki 24 saat sonra...

Tel no istemeyen bir e-posta arıyorsanız Yandex kullanabilirsiniz.
Yandex hesabım zaten var Google'da hesap açmak istedim ama o da olmayacak sanırsam.
Çünkü sevimli veya hAwLi durmuyor.

@demetsimit Eğer gerçek numara kullanmak istemiyorsanız virtual number kullanabilirsiniz ama güvenlik riski oluşur.
Önerebileceğiniz bir yer var mı peki?

Geri
Yukarı