Gmail hesabıma erişemiyorum

Emiko7

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Gmail şifremi daha önce hiç yapmadığım bir şifre yaptım. Telefonun not defterine kaydetmiştim ama telefonu sıfırlamam gerekti ve şifre silindi. Şifremi unuttum seçeneğini seçince telefon numaramı giriyorum, kod gönderiliyor, kodu giriyorum ve sonra benden kurtarma Gmail adresimi istiyor ama ben kurtarma Gmail şifremi sattım, başka kullandığım bir Gmail hesabını giriyorum ama şifremi değiştir seçeneği karşıma çıkmıyor, söylediği şey ise Google, bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı. Bu sorunu nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler.

Kurtarma mailine erişimim yok diye bir seçenek olması lazım, eğer böyle bir seçenek yoksa google a durumu bildiren bir mail atarsanız sorununuz çözülecektir.

Kurtarma mailine erişimim yok diye bir seçenek olması lazım, eğer böyle bir seçenek yoksa google a durumu bildiren bir mail atarsanız sorununuz çözülecektir.
Tamamdır dostum teşekkür ederim Google'a mail atacağım.
Hocam Google ile iletişime geçebileceğim bir gmail adresi veya başka bir şey bulamadım onlarla nasıl iletişime geçebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı