Gmail hesabıma giriş yapamıyorum

Quarit

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, Gmail hesabıma ait tüm bilgileri biliyorum ama giriş yapamıyorum. Uzun zamandır kullandığım telefon numaramı değiştirdim ve Gmail hesabımda kapanan bu eski telefon numaram kayıtlıydı. Gmail hesap adı ve şifresini bildiğim halde şöyle bir uyarı veriyor;

"Google, bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı.
Daha sonra tekrar deneyin veya yardım için Hesap Kurtarma'yı kullanın.

Hesabı kurtar"

Hesabı kurtar seçeneğine tıkladığım zaman ise tekrardan mail adresi girmemi istiyor. Girdiğim zaman güvenlik kodu giriş yapmaya çalıştığım Gmail hesabına gönderiliyor. Ben zaten bu hesaba giriş yapamadığım için bu kodu nasıl bu şekilde alacağım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu durumda? Hesabıma ait isim ve şifre bilgilerini bildiğim halde giriş yapamıyorum :) yardımcı olursanız sevinirim.

Bu lanet olası sorunu ben de yaşıyorum. Hiç bir şekilde çözmüyorlar. Benim için önemli bir hesabı boş yere kaybetmiş oldum bu sayede. Hem bende telefon numarama gelen kodu yazsam bile düzelmiyor.

Adsız.jpg

"Başka bir yöntem dene" bastığımda ise şu şekilde karşılık alıyorum;

"Bu hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmamız için yeterince bilgi sağlamadınız. Google bu bilgileri, hesabınızın güvenliğini sağlamak için ister.
Mümkünse daha önce oturum açtığınız bir cihazı kullanarak tekrar deneyin."

Kitlendim kaldım bu ne saçma bir şey :) Daha önce oturum açtığım cihazım var, ama çıkış yapılmış ve kullanılan telefon numarası 1 ay önce kapandı.

Bu lanet olası sorunu ben de yaşıyorum. Hiç bir şekilde çözmüyorlar. Benim için önemli bir hesabı boş yere kaybetmiş oldum bu sayede. Hem bende telefon numarama gelen kodu yazsam bile düzelmiyor.
Hayır yani 2.100 abonem olduğu ve uzun zaman önce oluşturduğum YouTube adresimde bu Gmail hesabıma kayıtlı. Ne saçma bir olay gerçekten.

Merhaba, Gmail hesabıma ait tüm bilgileri biliyorum ama giriş yapamıyorum. Uzun zamandır kullandığım telefon numaramı değiştirdim ve Gmail hesabımda kapanan bu eski telefon numaram kayıtlıydı. Gmail hesap adı ve şifresini bildiğim halde şöyle bir uyarı veriyor;

"Google, bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı.
Daha sonra tekrar deneyin veya yardım için Hesap Kurtarma'yı kullanın.

Hesabı kurtar"

Hesabı kurtar seçeneğine tıkladığım zaman ise tekrardan mail adresi girmemi istiyor. Girdiğim zaman güvenlik kodu giriş yapmaya çalıştığım Gmail hesabına gönderiliyor. Ben zaten bu hesaba giriş yapamadığım için bu kodu nasıl bu şekilde alacağım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu durumda? Hesabıma ait isim ve şifre bilgilerini bildiğim halde giriş yapamıyorum :) yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de iki aşamalı doğrulama için kayıtlı olan telefonuma kod gelmediği için giriş yapamıyorum. Tam bir aptallık abidesi.

Hayır yani 2.100 abonem olduğu ve uzun zaman önce oluşturduğum YouTube adresimde bu Gmail hesabıma kayıtlı. Ne saçma bir olay gerçekten.
Desteğe yazsan bile dalga geçer gibi cevaplar veriyorlar. Sinirlenmemek elde değil. Hesabımı almak için yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı