Gmail izinsiz giriş sorunu

Saim

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,

Gmail hesabımda iki adımlı doğrulama olmasına rağmen, benim dışımda birileri giriyor gibi gözüküyor. Nedeni nedir?
Galaxy S4 Mini telefonumdan, Windows Google Chrome ve Bluestacks'dan hesabıma giriş yapılı.
Ama güvenlik bölümüne girdiğim zaman, bende başka olarak, Asus Zenfone 2 ve Mac bilgisayardan giriş yapılmış görünüyor. 1 saat önce yazısı ile, anlamadığım nokta biri hesabıma girmeye çalışsa telefonuma kod gelmesi lazım, bildiğiniz gibi o kodu girmeden hesaba girilmiyor.
Sifrem düşük güvenliktede değil, bulunması zor :)
Nedenini bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
Acaba Bluestacks'dan kaynaklı birşey olabilir mi?
Teşekkürler

GMail hesabınzı bütün hesaplardan çıkış yaptırınız. Şifreyi değiştirtikten sonra kullandığınız cihazlarda giriş yapın.

Sifreyi değiştirdim.
Bu izinsiz giriş neden kaynaklanıyor bilginiz var mı?
2 adımlı doğrulama olmasına rağmen, hesaba nasıl izinsiz giriş yapılabiliyor? Merak ettim doğrusu.

@JaroxJamaica
Ben az önce Mac cihazıından gmail'e giirilen IP kontrol ettim. Benim kendi kullnadıığım, TürkTelekom IP 'si üzerine kayıtlı olduğu gözüküyor.
Ama, ben Mac bilgisayardan girilen saatte, Gmal'e giriş yapmadım :)
Hesap izinsiz giriş dışında başka bir şey var sanırm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı