Gmail numara doğrulama nasıl kapatılır?

Ailenizden birininkini kullanın çünkü numara yazmadan hesap açma artık yok. Eskiden oluyordu o. Hem hesabınız güvende olur.
evet dün sınırsız açabiliyoduk internete bişey oldu numara doğrulama istiyo gene işte türknet pişmanlık boşuna demiyoruz

evet dün sınırsız açabiliyoduk internete bişey oldu numara doğrulama istiyo gene işte türknet pişmanlık boşuna demiyoruz
İnternetin G-mail'in numara istemesiyle alakası yok. Eskiden oluyordu ondan sonra kaldırdılar düne kadar sizin cihazınızdan kaldırmamışlar demek ki.

Ailenizden birininkini kullanın çünkü numara yazmadan hesap açma artık yok. Eskiden oluyordu o. Hem hesabınız güvende olur.
daha dün açabiliyodum sınırsız modeme reset attım ip yüzündenmi dsl yüzündenmi numara doğrulama istiyor anlamadım ki

daha dün açabiliyodum sınırsız modeme reset attım ip yüzündenmi dsl yüzündenmi numara doğrulama istiyor anlamadım ki
Evet modem resetlenince sunucular yeniden yüklenmiş olabilir. Bu yüzden artık istiyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…