Gmail şifresini unuttum

şahıs

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 1600 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Asus rx 550 4gb gigabyte b450m -h wd10ezex , suv400s37240g
Meslek
öğrenci
Gmail şifresini unuttum ve telefon numarasına doğrulama kodunu gönderdikten sonra başka bir Gmail'e doğrulama kodu gönderiyor. O Gmail çok eski olduğu için şifresini vs. bilmiyorum ve büyük ihtimal o hesaba telefon numarası eklemedim. Hesabıma nasıl erişebilirim? Neredeyse tüm uygulamalar o hesabıma bağlıydı.

Gmail şifresini unuttum ve telefon numarasına doğrulama kodunu gönderdikten sonra başka bir Gmail'e doğrulama kodu gönderiyor. O Gmail çok eski olduğu için şifresini vs. bilmiyorum ve büyük ihtimal o hesaba telefon numarası eklemedim. Hesabıma nasıl erişebilirim? Neredeyse tüm uygulamalar o hesabıma bağlıydı.

Başka bir yol dene seçeneği yok mu? Doğum tarihi hesap kurulum tarihi gibi şeyler sorulan bir seçenek vardır.

Başka bir yol dene seçeneği yok mu? Doğum tarihi hesap kurulum tarihi gibi şeyler sorulan bir seçenek vardır.

Hocam sadece 2 tane numaraya doğrulama kodu var ve numaradan doğruladıktan sonra bir de başka bir Gmail'e doğrulama kodu gönderiyor bende diğer Gmail'in şifresini bilmediğim için ve o hesaba telefon numarası bağlı olmadığı için o hesaba giremiyorum ve kendi hesabımada giremiyorum.

1683914568907.png

Tek bu ikisi çıkıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı