Gmail'i unutulan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Zamanında yan hesap olsun diye bir Steam hesabı açmış ve ETS 2 almıştım. Hesabı kuzenime vereceğim ancak Gmail'i unuttum ve hesaba giremiyorum nasıl geri alabilirim acaba?

Merhaba. Zamanında yan hesap olsun diye bir Steam hesabı açmış ve ETS 2 almıştım. Hesabı kuzenime vereceğim ancak Gmail'i unuttum ve hesaba giremiyorum nasıl geri alabilirim acaba?
Hocam numaranız kayıtlımıydı?

Buraya tıklayarak mail adresinizi yazın. Sonra bu mail'e erişimim yok deyin. Size bir takım bilgiler sorucaktır onları cevaplayın eğer doğruysa büyük ihtimal değişime izin verirler.

Bakın sorunu çözmek için yeni bir Steam hesabı açın Steam'den destek açın unuttum maili diye şifresi şuydu falan bana söyler misiniz maili de yarım saate cevap geliyor.

Deniyorum.

Buraya tıklayarak mail adresinizi yazın. Sonra bu Mail'e erişimim yok deyin. Size bir takım bilgiler soracaktır onları cevaplayın eğer doğruysa büyük ihtimal değişime izin verirler.

Teşekkürler deneyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…