GNU/Linux'ta TF2'de daha fazla FPS alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lahmacun_1234

Centipat
Daha fazla  
Windows 10'da 1366x768 Low ayarlar da 60 veya 70FPS alıyorum. Debian 11'de kaç FPS alırım tahminen?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aralarında fark var bayağı. Tahmini bir şey söylemek zor olur. Ama 80 ile 120 FPS arasında alabilme ihtimali var videoya göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aralarında fark var bayağı. Tahmini bir şey söylemek zor olur. Ama 80 ile 120 FPS arasında alabilme ihtimali var videoya göre.

Oh yeah o zaman.

Ben daha fazla alabilecegini sanmiyorum.

Belki de daha az alırsın ekran kartına veya dağıtıma bağlı bir durum.

Windows 10'da 1366x768 Low ayarlar da 60 veya 70FPS alıyorum. Debian 11'de kaç FPS alırım tahminen?

GNU/Linux'ta TF2'de daha fazla FPS alınır mı?

Olabilir de olmayabilir de, mümkün ile imkansız arası bir şey. Daha iyi tahmin için falcı bacıya başvurabilirsin.

Konu: Trolü trollemek.

Falcı bacıdan mesaj geldi biraz önce, 300 -500 arası olurmuş. cubba cubba, elleri görelim..

Vallahi ben insanlari uyarmaya calisiyorum. Goz boyama Linux iyileme performansiniz bu kadar yuksek olmasa ne guzel coluk çocuk gelmeyecek ortama. Ama oyle bir guzelleme yapiyorsunuz ki sanacaklar 40 yillik bildigimiz Linux kainatin en kolay isletim sistemi. Sonra ayiklayin kimin kafasinin icinde beyin kiminkinde patates puresi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı