Oyun God of War 198 TL

Ben Hubble bundle a hiç güvenemiyorum. Bir ara HOI 4 10 lira falandi ve almıştım ama kodumu vermemişti.

Ben Hubble bundle a hiç güvenemiyorum. Bir ara HOI 4 10 lira falandi ve almıştım ama kodumu vermemişti.
Banada mortal kombat 11 de yapmıştı aynısını 16 tlye almıştım zamdan sonra ancak direkt vermediler 2. Kez sipariş verdim o zaman verildi

Bana da Mortal Kombat 11 de yapmıştı aynısını 16 TL'ye almıştım zamdan sonra ancak direkt vermediler 2. kez sipariş verdim o zaman verildi.

Hocam GoW almayı düşünüyordum da siz böyle deyince bilemedim sorun yaşar mıyım?

Hocam GoW almayı düşünüyordum da siz böyle deyince bilemedim sorun yaşar mıyım?
Yani genelde çevreme denk gelirdi bana hiç gelmezdi ama dediğim gibi belli olmaz ne olacağı ben aldıktan 1 saat sonra fiyatı artmasına rağmen bana eski fiyattan verdiler ama

Yani genelde çevreme denk gelirdi bana hiç gelmezdi ama dediğim gibi belli olmaz ne olacağı ben aldıktan 1 saat sonra fiyatı artmasına rağmen bana eski fiyattan verdiler ama.

Anladım teşekkürler hocam GoW Horizon falan indirimdeymiş karar veremedim verirsem alacağım.

Anladım teşekkürler hocam GoW Horizon falan indirimdeymiş karar veremedim verirsem alacağım.

Horizon'u almayı istiyordum alacağım ben aradan çıksın istiyorum hem 28 TL gibi bir fark var etail ile bir şey olmaz 28'TL'den de.

Horizon'u almayı istiyordum alacağım ben aradan çıksın istiyorum hem 28 TL gibi bir fark var etail ile bir şey olmaz 28'TL'den de.

Hocam aldınız mı? ben Humble Bundle'dan metro almayı denedim 3-4 saat bekletip red ettiler o yüzden GoW'ya da Horizon almaya girmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…