Oyun God of War 269TL!

Paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Varsa başka bu tarz oyunlar söylerseniz sevinirim.
Eki Görüntüle 1967679

Tarama yapıyorum tek tek, UNCHARTED: Legacy of Thieves 249TL oluyor. Alınır mı sizce değer mi bu oyun için? Horizon Zero Dawn™ Complete Edition 90TL. Buldukça mesajı güncelleyeceğim.
Unchartedi daha geçenlerde bitirdim. Vallahi çok güzeldi. Etailden 250 ye almıştım bende. Valla hocam bana kalırsa değer. İki oyunla beraber 30 saat oynama süresi var yanlış hatırlamıyorsam. Atmosfer, hikaye vs zaten çok güzel.
Tabi 250 lirayı daha iyi değerlendirme şansınız varsa tartışılabilir.
Bu arada Marvel's Spiderman remastered 288e düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam

Unchartedi daha geçenlerde bitirdim. Vallahi çok güzeldi. Etailden 250 ye almıştım bende. Valla hocam bana kalırsa değer. İki oyunla beraber 30 saat oynama süresi var yanlış hatırlamıyorsam. Atmosfer, hikaye vs zaten çok güzel.
Tabi 250 lirayı daha iyi değerlendirme şansınız varsa tartışılabilir.
Bu arada Marvel's Spiderman remastered 288e düşüyordu yanlış hatırlamıyorsam
Dostum özellikle Türkçe oyun çıkaran firmalardan alışveriş yapmayı seviyorum. Türkçe oyun oynamak kadar zevkli bir şey yok benim için.

Paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Varsa başka bu tarz oyunlar söylerseniz sevinirim.
Eki Görüntüle 1967679

Tarama yapıyorum tek tek, Uncharted: Legacy of Thieves 249TL oluyor. alınır mı sizce? değer mi bu oyun için? Horizon Zero Dawn™ Complete Edition 90TL. Buldukça mesajı güncelleyeceğim.

Uncharted 4 oynayabileceğiniz en iyi oyulardan. Kesinlikle alınır. Witcher 3'ten sonra en sevdiğim oyundur kendisi.

Savaş tanrısı ile puzzle yapmayı seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Dediğiniz şeyin at sürmeyi seviyorsanız RDR2 size göre demekten farkı olmadığının farkındasınızdır umarım.

Son düzenleme:
İtem satıştan sevap bile alınmaz.

Geri
Yukarı