Steam God of War 329₺

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam dolar kuruna geçmeden önce eğer God of War sahibi değilseniz direkt almanızı öneririm. Siteyi araştırdığımda güvenilir olduğunu gördüm.
Yine de link bırakacağım bakabilirsiniz.

God of War şu anda Steam üzerinde 50$'dan satılıyor. Türkiye için yakın zamanda zam gelmişti ve 900₺'ye çıkmıştı. 329₺ çok iyi fiyat diye düşünüyorum. 329₺=10$ arada 40$ fark var.

Steam dolar kuruna geçmeden önce eğer God of War sahibi değilseniz direkt almanızı öneririm. Siteyi araştırdığımda güvenilir olduğunu gördüm.
Yine de link bırakacağım bakabilirsiniz.

God of War şu anda Steam üzerinde 50$'dan satılıyor. Türkiye için yakın zamanda zam gelmişti ve 900₺'ye çıkmıştı. 329₺ çok iyi fiyat diye düşünüyorum. 329₺=10$ arada 40$ fark var.

Fiyat konusunda site kaynaklı bir hata veya ellerinde belirli adet stok olabilir. Elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim…
Paparadan daha ucuza alınıyor diyorlardı orada stok bitmediyse oradan alın

Paparadan daha ucuza alınıyor diyorlardı orada stok bitmediyse oradan alın
500₺ olmuş.
IMG_1676.png

Voidu ve eTail sitelerinde 329 TL hala oradan alınabilir almak isteyenler.

Sitelerin işleyişi aynı hocam. İsteyen hangisinde buluyorsa direkt almalı diye düşünüyorum. 10$ şu an bu oyun için neredeyse bedava. $ bazında satılacağı zaman fiyatı üzücü olabilir. : (

Şimdi baktım halen 329 gözüküyor, satın alma kısmına gelindiğinde mi 500 oluyor?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-13 134806.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-13 134806.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 65

Geri
Yukarı