God of War 4 dahili GPU kullanıyor

Sm4sh5

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR4 3200MHz (8x1)
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
Ryzen 7 4800H
Merhaba. Dün GTX 1650 ekran kartıma güncelleme geldi GeForce Experience'tan günncellemeyi yaptım. Daha sonra God of War girme kararı aldım ve oyuna girdim. Ama oyun açılış ekranında bile kasmaya başladı. Görev Yöneticisi'ni açtım ve performans sekmesine girdim. Dahili kartın %100-%99 kullanıldığını gördüm (bilgisayar laptop bu arada o yüzden GTX 1650 kullanımı %0 gözüküyor ekran dahili GPU'ya bağlı olduğu için). Güncellemeyi yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladım. Fotoğraflar aşağıda. Nedenin nedir? Çözümü nasıl olur? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
unknown.png

Merhaba. Dün GTX 1650 ekran kartıma güncelleme geldi GeForce Experience'tan günncellemeyi yaptım. Daha sonra God of War girme kararı aldım ve oyuna girdim. Ama oyun açılış ekranında bile kasmaya başladı. Görev Yöneticisi'ni açtım ve performans sekmesine girdim. Dahili kartın %100-%99 kullanıldığını gördüm (bilgisayar laptop bu arada o yüzden GTX 1650 kullanımı %0 gözüküyor ekran dahili GPU'ya bağlı olduğu için). Güncellemeyi yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladım. Fotoğraflar aşağıda. Nedenin nedir? Çözümü nasıl olur? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.Eki Görüntüle 1383788

Başlata grafik ayarları yazdıktan sonra gelen seçeneğe, God of War oyununun yüklü olduğu dosyadaki .exe uzantılı dosyasını seçtikten sonra Yüksek Performans ayarına alıp, tekrar oyun içi deneme yapınız.

Başlata grafik ayarları yazdıktan sonra gelen seçeneğe, God of War oyununun yüklü olduğu dosyadaki .exe uzantılı dosyasını seçtikten sonra yüksek performans ayarına alıp, tekrar oyun içi deneme yapınız.

O ayar yapılı zaten. NVIDIA Denetim Masası'ndan da o God of War.exe yi seçip yüksek performanslı NVIDIA grafik işlemcisi de seçili bu da harici kartı anlatıyor sanırım. Böyle olmalarına rağmen hala dahili GPU'ya gidiyor oyun.

Geri
Yukarı