Çözüldü God of War başarımı vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5-12400f
Geforce RTX 3060Ti x3
Asus prime B660M-k D4
Twinmos 16Gb Tek Kanal RAM
Twinmos 512GB NVmE m.2 SSD
Cougar Helor 240 Sıvı soğutucu
Cougar 750w 80+ Bronze PSU
Cougar DarkBlader x5 RGB
Arkadaşlar God of War oynuyorum ve Muspelheim diyarını %100 olarak bitirdim. Bütün seviyeleri aştım ve en sonda göndul valkürünü kestim. Buna rağmen Steam üzerinde Muspelheim'in bütün sınavlarını tamamla başarımı gelmedi. Neden olabilir? Ne yaparsam alabilirim?

1701977135551.png

Çözüm
Son bölümdeki Valkür'ü kesince iş bitmiyor. Son bölümde bir tane daha sınav var ve o sınavı açmak için 3 tane eşya toplamanız gerekiyor. O eşyaları da önceki bölümlerden rastgele 3 tanesi tekrar oynayarak toplayacaksınız. Sonrasında son bölüme gidip sınavı başlatın, sınavı bitirin ve başarımı alın.
Yeterince güçlü olduğumu düşünüyorum zaten. 3 zırhımda Ivaldinin paslı zırhından yapılmış.

Düz New Game'de oyunun en güçlü zırhı Ivaldi'nin Ölümcül Zırh seti hocam. NG+'ta ise Zeus'un Zırh Seti en iyisi.

Biraz alakasız olacak ama, Ölümcül zırh setini nasıl yapıyoruz? Bir de Zeus'un Zırhını yapmak için Yeni Oyun+'a geçmek şart mı?

Zeus'un Zırhı için Yeni Oyun+ şart.

Niflheim var. Sisli bölge, çok fazla kalırsanız ölüyorsunuz. O bölgeden topladığınız şeyler ile yapılıyor.
Yeni Oyun+'a geçince direk Give Me God Of War modundan mı başlatıyor peki?

Biraz alakasız olacak ama, Ölümcül zırh setini nasıl yapıyoruz? Bir de Zeus'un Zırhını yapmak için Yeni Oyun+'a geçmek şart mı?
Evet Zeus seti sadece New game plus'ta açılıyor. Zaten en güçlü set oyunda zeus seti.

Bu arada zeus seti alıp oyunu 0'dan God Of War zorluğunda bitirmeyince eğlencesi çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı