God Of War: Ghost Of Sparta ISO'su nereden bulunur?

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 4B
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
Android telefon üzerinden oynamak için arıyorum fakat doğru düzgün site bulamadım. Birinde düşük hızla indiriyor. Birinde hiç yok. Birine güvenmedim. Öneri sunabilir misiniz?

Aradığınız şey Google Play Store üzerinde bulunmuyor mu acaba ?
PSP oyunları ne zamandan beri play store ekleniyor?
Android telefon üzerinden oynamak için arıyorum fakat doğru düzgün site bulamadım. Birinde düşük hızla indiriyor. Birinde hiç yok. Birine güvenmedim. Öneri sunabilir misiniz?
Coolrom sitesine bakın büyük ihtimal vardır.

Aradığınız şey Google Play Store üzerinde bulunmuyor mu acaba ?
PSP oyunları ne zamandan beri play store ekleniyor?

Coolrom sitesine bakın büyük ihtimal vardır.
Hocam oyunlar Google Play'de bulunmuyor. Emülatör ler bulunuyor. Ayrıca CoolROM'a baktım. 2 MB'lik bir dosya var açınca setup çıkıyor. Dosyayı indiriyor fakat daha önceden böyle bir şey kullandım ve nerede olduğunu bilemediğim için güvenmedim.

Hocam oyunlar Google Play'de bulunmuyor. Emülatör ler bulunuyor. Ayrıca CoolROM'a baktım. 2 MB'lik bir dosya var açınca setup çıkıyor. Dosyayı indiriyor fakat daha önceden böyle bir şey kullandım ve nerede olduğunu bilemediğim için güvenmedim.
En altta alternatif indirme var İngilizce yazılmış ona tıkla bir sayfa açılacak bekle süre dolana kadar sonra indirme tuşuna bas.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın lütfen. O konularda pek de bilgim olmadığından dolayı sadece android demenize bakarak öyle demiştim.

En altta alternatif indirme var İngilizce yazılmış ona tıkla bir sayfa açılacak bekle süre dolana kadar sonra indirme tuşuna bas.
İndirdiniz mi?

Evet hocam indirdim teşekkür ederim. Sonradan kontrol ettim de sanırsam yanlış indirmişim. Linki paylaşayım.
Kusura bakmayın lütfen. O konularda pek de bilgim olmadığından dolayı sadece android demenize bakarak öyle demiştim.
Ne kusuru hocam. En azından öğrendiniz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı