God of War hikayesi nasıl?

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Şöyle bir sorum var. God of War'ı bilgisayarımda oynamak istiyorum. Ama sadece bir oyunu var. Hikayeye hakim olmak için en baştan mı oynamam gerek yoksa YouTube'dan hikayeyi izleyip Steam versiyonu GoW'u oynamalıyım mı?
İlk serileri bilgisayarımda nasıl oynayabilirim?

İskandinav mitolojisi açısından benzersiz bir deneyim. Bazı yerlerde mitoloji ile çelişiyor ama güzeldir yine de.

Önceki oyunların özetini oku, yeterli. Bilmen gerekiyor onları ama.

İlk serilerinin hikaye video özetleri var onları izle. Zaten 2018 de eski serilerle pek alakası yok. Birkaç yerde gönderme yapıyor.

Bu Videoyu izledikten sonra oyuna başlayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk oyunları her ne kadar oynamış olsam da şu anda oynamanı tavsiye etmiyorum. İlla oynarım diyorsan God Of War 1 ve 2 'nin ISO'larını indir, PCSX2 kurup oyna.

Bana kalırsa Kratos'un hikayesini YouTube'da izle. Yaklaşık 20-30 dakikada ayrıntılı bir şekilde anlatıyorlar.

İsimler, yer isimleri bana çok zor geldi. Altyazıyı okurken hiç akılda tutamadım ben. Bu yüzden bazı yerlerde ben hikayeden koptum. Belki bilemediğimden bir daha oynasam böyle olmaz da.

Ama sonuna gelince insan bir duygulanıyor.

Videoyu izledim. En son kratos içindeki tüm umudu dünyaya aktarıyor ve hikaye orada bitiyor devamı God of War Steam versiyonu doğru mu arkadaşlar?

Evet hocam şimdi de yeni oyunda iskandinavya'ya gitmiş olacak.

Geri
Yukarı