God of War için PS4 alınır mı?

Letsplaygwent

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat mühendisi öğrencisi.
Herkese selam, daha bugün God of War bitirdim ve bu yıl yenisinin çıkacağını öğrendim. Oyun o kadar etkiledi ki beni, yakın zamanda PC toplamıştım keşke toplamayıp PS5 alsaydım dedirtti. Sizce GoW'un yeni çıkacak oyunu için PS4 almaya değer mi? Hâli hazır oldukça güçlü bir bilgisayarım var fakat maalesef GoW PC'ye çıkmıyor bildiğiniz üzere.

Herkese selam, daha bugün God of War bitirdim ve bu yıl yenisinin çıkacağını öğrendim. Oyun o kadar etkiledi ki beni, yakın zamanda PC toplamıştım keşke toplamayıp PS5 alsaydım dedirtti. Sizce GoW'un yeni çıkacak oyunu için PS4 almaya değer mi? Hâli hazır oldukça güçlü bir bilgisayarım var fakat maalesef GoW PC'ye çıkmıyor bildiğiniz üzere.
Ben sırf The Last of Us için almıştım. Tabii ki zevk meselesi ama alınır bence.

PC tarafındaki oyuncu sayısını ve satış rakamlarını da gördükten sonra Sony rahat durmaz çıkarır. Ha bu belki 1 belki 2 sene sürer ama kesin gözüyle bakıyorum. GoW çünkü PC'ye damga vurdu. Hem satış rakamlarında hem de genel memnuniyette. Talebi fazlasıyla olacaktır.

2. oyun da çıkacak PC'ye belki direkt olarak değil ama bir zaman sonra çıkacak. Beklemede kal bence. PS4'de 30 FPS oynamak yerine 60+ FPS oynarsın PC'de.

Laptop ve PS4 arasında gidip gelmiş birisi olarak yine bilgisayarı seçtim. Çünkü ps tarafında oyunlar pahalı ve Sony Steam, Epic gibi platformlara oyunlarını yavaş yavaş sunmaya başladı. Bunun devamı gelir o yüzden bilgisayarı seçtim. PC'de daha fazla olanak ve oyun performansı var. Ayrıca ücretsiz oyun alma şansın daha yüksek :)

Oyun çıkınca PlayStation 5 kirala oyunu oyna. Sırf bir oyun için 4 almaya değmez, 5 alacak bütçe olsa bile oyun fiyatları ayrı bir dünya.

GoW PC'ye çıkmıyorsa siz nasıl oynadınız? :) Bu yönden bakarsanız, ilk oyun çıktığına göre ikinci oyun da gelecektir. GoW'un özellikle PC'ye çıkmasını diretenler yapımcı ekip zaten. Hikayeyi PC tarafına yarıda keseceklerini sanmam. Biraz sabrederseniz, gelecektir. Özellikle ülkemizde, tek bir oyun için konsol almanın mantığı yok. Belki çok kötü bir oyun olacak. Daha çıkış yapmayan bir oyunun zeminini hazırlamak doğru değil. Çıkacağı zaman PS fiyatlarının daha da düşme ihtimali var. Hep bu çıtada kalamazlar. Seneler geçiyor ve donanımlar eskiyor. PS4 o zamana daha ucuz olabilir. PC gelmezse almayı düşünürsünüz.

Sadece bir oyunu daha erken oynamak için konsol alan ilk defa görüyorum. Üstelik çıktığında 400TL civarı olsa masraf da masraf. Önermiyorum. Başka oyunlarla bir süre kendinizi avutmaya bakın.

Sadece bir oyunu daha erken oynamak için konsol alan ilk defa görüyorum. Üstelik çıktığında 400TL civarı olsa masraf da masraf. Önermiyorum. Başka oyunlarla bir süre kendinizi avutmaya bakın.
PS alsam diğer exclusive oyunlarıda oynardım ama vazgeçtim zaten, büyük ihtimal çıkarmış yeni GoW PC’ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı